جفت ارزهافارکس
موضوعات داغ

EUR/USD: پس از شش روز متوالی همچنان قرمز

فدرال رزرو عنوان کرده که تورم ممکن است برای مدت طولانی تری بالا بماند. دلار آمریکا می‌خواهد در این همه عدم اطمینان غوطه‌ور شود و قوی‌تر ظاهر شود.

خلاصه نوشته
  • فدرال رزرو عنوان کرده که تورم ممکن است برای مدت طولانی تری بالا بماند. دلار آمریکا می‌خواهد در این همه عدم اطمینان غوطه‌ور شود و قوی‌تر ظاهر شود.

EURUSD کاهش خود را افزایش داد تا برای ششمین روز متوالی در محدوده منفی بسته شود. در اوایل معاملات روز دوشنبه، جفت ارز محبوب روند نزولی خود را از سر گرفت، اما خریداران یورو کمی بیشتر بودند و به افزایش نرخ نزدیک به 1.0870 دلار کمک کردند. پس از اینکه چهارشنبه گذشته فدرال رزرو اعلام کرد که تورم ممکن است دوباره افزایش یابد، نگرانی از نرخ بهره دوباره به روی میز بازگشت. برای جلوگیری از آن، بانک مرکزی ایالات متحده بیشتر از یکسان استفاده خواهد کرد – افزایش نرخ برای همه. نشست بعدی فدرال رزرو برای 19 تا 20 سپتامبر برنامه ریزی شده است. تا آن زمان، ما مجموعه‌ای از گزارش‌های اقتصادی داریم که روند قیمت مصرف‌کننده، وضعیت بازار کار و انعطاف‌پذیری هزینه‌های مصرف‌کننده ایالات متحده را روشن می‌کند. یک اقتصاد دائما داغ ممکن است مقامات فدرال رزرو را وادار کند تا در جلسه بعدی دوباره نرخ بهره را افزایش دهند. یک اقتصاد خنک کننده ممکن است باعث شود آنها از آن صرف نظر کنند.

گرد آورنده
CMPRO NEWS
منبع
TRADINGVIEW
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن مسدودکننده تبلیغات از ما حمایت کنید