طلا
موضوعات داغ

XAU/USD: طلا به زیر میانگین متحرک 200 روزه سقوط کرد

قیمت ها به پایین ترین حد در 6 ماه گذشته به 1884 دلار رسیده است. افزایش فشارهای نرخ بهره، افزایش بازده اوراق قرضه و قدرت طولانی دلار بر این فلز گرانبها فشار می آورد زیرا سرمایه گذاران به دنبال معامله در جاهای دیگر هستند.

خلاصه نوشته
  • قیمت ها به پایین ترین حد در 6 ماه گذشته به 1884 دلار رسیده است. افزایش فشارهای نرخ بهره، افزایش بازده اوراق قرضه و قدرت طولانی دلار بر این فلز گرانبها فشار می آورد زیرا سرمایه گذاران به دنبال معامله در جاهای دیگر هستند.

قیمت طلا پس از پنج روز متوالی کاهش قیمت، تقریبا ثابت بود. خلق و خوی بازار تحت تاثیر افزایش انتظارات نرخ بهره، افزایش بازدهی خزانه داری و هجوم سرمایه گذاران به سمت دلار قدرتمند آمریکا قرار گرفت. اوایل روز دوشنبه، XAUUSD زیر 1890 دلار در هر اونس تروی معامله شد. با کاهش اخیر خود، طلا زیر میانگین متحرک 200 روزه سقوط کرد. تحلیلگران فنی به شما خواهند گفت که حرکت نزولی به تازگی جدی شده است. به این موارد، کاهش علاقه به نگهداری طلا را نیز اضافه کنید، که قیمت را به پایین‌ترین حد در 6 ماه گذشته تحت فشار قرار داده است. تازه‌سازی: طلا نسبت به اوایل ماه مه، زمانی که معامله‌گران تحت تأثیر ترس از سقوط بانک‌های منطقه‌ای قرار گرفتند، به‌شدت پایین‌تر از بالاترین رکورد خود است. از آن زمان، حدود 10 درصد از ارزش طلا پاک شده است. یک آگوست دردناک (تا کنون) باعث شده است که حشرات طلا که کیسه را نگه داشته اند، 4 درصد ضرر داشته باشند.

گرد آورنده
CMPRO NEWS
منبع
TRADINGVIEW
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن مسدودکننده تبلیغات از ما حمایت کنید